قیمت طلا و سکه :
سکه امامی 279540000 ریال - سکه بهار آزادی 249880000 ریال - نیم سکه 148700000 ریال - ربع سکه 98400000 ریال - سکه گرمی 59300000 ریال - طلای 18 عیار 22902700 ریال (آخرین بروزرسانی در ساعت 11:30)
(29 مرداد)
قیمت بیت‌کوین :
$26085 (آخرین بروزرسانی در ساعت 11:30)
(29 مرداد)
منو

تولیدی و بازرگانی آتیه گستر سناباد

درخواست از هموطنان برای کاهش مصرف برق

درخواست از هموطنان برای کاهش مصرف برق

به گزارش برق نیوز، مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی امروز سه شنبه ۶ تیرماه به عنوان گرمترین روز سال جاری و با دمای وزنی ۳۸/۶ در کل کشور پیش بینی شده است.

رجبی مشهدی افزود: برای شهر تهران نیز دمای ۴۰ درجه پیش بینی شده و بالطبع میزان نیاز مصرف برق کشور نیز بر اساس پیش بینی مرکز ملی راهبری شبکه برق کشور به حدود ۶۷ هزار و ۵۰۰ مگاوات خواهد رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته عدد بزرگی است.

سخنگوی صنعت برق با تاکید بر اینکه شبکه برق کشور پایدار است و مشکلی در تامین برق مشترکان وجود ندارد از مردم درخواست کرد با بکار بستن راه‌های ساده مدیریت مصرف برق از جمله تنظیم دمای وسایل سرمایشی بر روی ۲۴ درجه و استفاده از دور کند کولر‌های آبی درکاهش مصرف برق، و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در شبکه برق کشور مشارکت نمایند.

سخنگوی صنعت برق به مشترکان پرمصرف هشدار داد: برای جلوگیری از دریافت قبض سنگین و تامین برق سایر مشترکان نسبت به کاهش مصرف برق خود اقدام نمایند که در صورت عدم توجه مشترکان پرمصرف به تذکرات، منتظر محدودیت مصرف برق خود باشند.

رجبی مشهدی در پایان از هموطنان درخواست کرد در ساعات اوج مصرف از بکارگیری وسایل برقی پرمصرف نظیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی و اتو … جدا پرهیز نمایند و با استفاده بهینه و صحیح مصرف برق و مشارکت حداکثری در طرح پاداش صرفه جویی مصرف برق وزارت نیرو علاوه بر کاهش هزینه قبض برق مصرفی خود در تامین برق پایدار برای کلیه مشترکان در اقصی نقاط کشور نیز همکاری نمایید.

منبع: برق نیوز

برای اطلاع از اخبار روز در حوزه برق به اينجا مراجعه کنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *