منو

تولیدی و بازرگانی آتیه گستر سناباد

پیوندهای مفید

معامله ۵۶میلیون کیلووات ساعت برق در تابلو سبز بورس

معامله ۵۶میلیون Kwh برق در تابلو سبز بورس

معامله ۵۶میلیون کیلووات ساعت برق در تابلو سبز بورس

مدیر کل دفتر بودجه، تسهیل سرمایه گذاری و تجهیز منابع مالی ساتبا از فروش بیش از ۵۶ میلیون کیلووات ساعت برق تجدیدپذیر در نخستین ماه فعالیت نماد معاملاتی در تابلوی برق سبز خبر داد.

حسینی مدیر کل دفتر بودجه،تسهیل سرمایه گذاری و تجهیز منابع مالی ساتبا بیان کرد: اخیرا دومین نشست مشترک سازمان ساتبا با حضور نمایندگان شرکت مدیریت شبکه ایران و شرکت بورس انرژی ایران در خصوص فرایند عرضه برق نیروگاه‌های تجدیدپذیر در تابلو برق سبز با حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در محل سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهر وری انرژی برق برگزار شد که در این جلسه فرایند اجرائی، دستورالعمل‌های مبادلات برق در بورس انرژی و ضوابط و مراحل اجرائی عرضه برق در تابلو برق سبز به اطلاع سرمایه گذاران رسید.

وی ضمن تشریح فرایند و رویه عرضه برق نیروگاه‌های تجدیدپذیر در تابلو برق سبز گفت: خریداران این تابلو شامل صنایع، ساختمان‌های اداری و یا استخراج کنندگان قانونی رمز ارز خواهند بود که می‌توانند با قیمت مناسب و عادلانه نسبت به تامین برق خود از تابلو برق سبز اقدام نمایند.

حسینی گفت: در نخستین ماه فعالیت نماد، بیش از ۵۶ میلیون کیلووات ساعت برق تجدیدپذیر با ارزش معاملاتی بیش از ۱۱۳۰ میلیارد ریال در تابلو برق سبز عرضه و به فروش رسیده است.

برای اطلاع از بروزترین خبرهای حوزه برق به اینجا مراجعه فرمایید