منو

تولیدی و بازرگانی آتیه گستر سناباد

پیوندهای مفید

21 دستگاه ترانسفورماتور در مریوان اصلاح شد

21 دستگاه ترانسفورماتور در مریوان اصلاح شد

مدیر توزیع برق شهرستان مریوان از اصلاح ۲۱ دستگاه ترانسفورماتور در این شهرستان با هدف کاهش تلفات انرژی و تعدیل بار خبر داد.

مرادی گفت: در راستای تحقق اهداف شرکت و اجرایی شدن طرح جهادی کاهش تلفات انرژی، با جابجایی و اصلاح ۲۱ دستگاه ترانسفورماتور، شبکه برق مناطقی از شهرستان مریوان تعدیل بار شدند.

وی افزود: با عنایت به بارگیری ترانسفورماتور‌ها در سال جاری و هدف‌گذاری جهت بهبود شبکه برق، با برنامه ریزی‌های انجام شده پروژه تعدیل بار وجابجایی ترانس‌های کم بار و پربار و همچنین ترانس‌های روغن‌ریزی، اصلاح و اورهال ترانسفورماتور‌های معیوب مناطقی ازجمله (سبزه میدان، سنندجی، جانفدا، حضرت عایشه، سردوشی‌ها ۱ و ۲ میدان بار، نساء، حکیم، سعدی، معراج، کوره موسوی، باغ کوه موسوی، اصحاب کهف، ۲۰ متری بیسارانی، پارک کودک ۱ و ۲ وجلال بهرامیان) در دستور کار این مدیریت قرار گرفت.

مرادی اظهار داشت: پیش از این نیاز به نصب ترانس‌های دیگر بوده که با آغاز سامان‌دهی شبکه برق و اجرای طرح کاهش تلفات در شهرستان مریوان به منظور ظرفیت‌سازی مناسب و همچنین کاهش طول فیدر‌های فشار ضعیف، ترانسفورماتور‌های مورد نیاز از محل جابجایی‌های صورت گرفته، تامین شد.

مدیر توزیع برق شهرستان مریوان در پایان گفت: با اجرای طرح جابجایی ترانسفورماتور‌ها و تامین ظرفیت مورد نیاز در طول شبکه از طریق منابع موجود و در راستای تحقق طرح ملی کاهش تلفات انرژی، از زمان اجرای این طرح تاکنون ۴ میلیارد و ۳۰۲ میلیون ریال صرفه‌جویی ارزی حاصل شده است.

منبع: برق نیوز

برای اطلاع از اخبار روز در حوزه برق به اينجا مراجعه کنيد.