منو

تولیدی و بازرگانی آتیه گستر سناباد

پیوندهای مفید

رحیمی مظفری: استفاده از انرژی تجدیدپذیر در اولویت - سوخت فسیلی

رحیمی مظفری: استفاده از انرژی تجدیدپذیر در اولویت

نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: موضوع استفاده از انرژی تجدیدپذیر در کشور باید در اولویت باشد، چراکه اگر مابه التفاوت هزینه های سوخت فسیلی را صرف حمایت از بخش خصوصی کنیم آینده انرژی کشور تضمین می شود.

به گزارش ایسنا، عبدالعلی رحیمی مظفری در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عید تکمیل رسالت بود و غدیر نشان می دهد که مسیر اسلام کاملا روشن است و از رهنمودهای پدرانه مقام معظم رهبری که نصب العین ما به عنوان امام ما است، صمیمانه تشکر می کنم.

رحیمی خطاب به نمایندگان گفت: به جای قانون تراشی ها و طرح ها و قوانین جدید سعی کنیم قانون های قدیمی را اصلاح کنیم، چون به شدت دچار تجمیع قوانین هستیم. بنا به تاکید مقام معظم رهبری اولویت مطالبه لایحه از دولت باشد و دولت خود را موظف به اجرای قوانین بداند. در موضوع خرید تضمینی برق توسط ساتبا باید تجدید نظر گردد. بخش خصوصی حمایت نمی شود و تنها راهکار افزایش بازدهی در سیستم اداری و تولیدی، خصوصی سازی و منطقی کردن اقتصاد است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی افزود: موضوع استفاده از انرژی تجدیدپذیر در کشور باید در اولویت باشد، اگر مابه التفاوت هزینه های سوخت فسیلی را صرف حمایت از بخش خصوصی کنیم آینده انرژی کشور تضمین می شود.

رحیمی عنوان کرد: دیپلماسی فعال در حوزه های مختلف کشاورزی و صنعت در وزارت خارجه در همه حوزه ها باید جدی گرفته شود.

وی از وزیر صنعت خواست تا ضمن همکاری با جهاد کشاورزی بازار را به آرامش برسانند و دغدغه خودرو، صنعت حمل و نقل و رانندگان را یک بار با تصمیمی انقلابی مرتفع کنند.

 

برای اطلاع از بروزترین خبرهای حوزه برق به اینجا مراجعه فرمایید