منو

تولیدی و بازرگانی آتیه گستر سناباد

پیوندهای مفید

مراسم تودیع محمدحسن متولی زاده و معارفه آرش کردی

مراسم تودیع محمدحسن متولی زاده و معارفه آرش کردی

مراسم تودیع محمدحسن متولی زاده و معارفه آرش کردی به عنوان مدیرعامل شرکت توانیر برگزار شد.

همایون حایری معاون برق و انرژی وزیر نیرو با اشاره به نقاط درخشان عملکرد متولی زاده در مدت حضور در توانیر گفت: متولی زاده سبک مدیریتی خاصی را در توانیر بنا کرد و بانی بسیاری از فعالیت‌های موثر در صنعت برق شد.

حایری همچنین با بیان این که کردی نیز از دل صنعت برق برخواسته است، وی را فردی با انگیزه دانست که در مدت زمان حضور در برق منطقه‌ای تهران نیز با تواضع، وظایف محوله را انجام داد.

معاون برق و انرژی وزیر نیرو، از کردی به عنوان فردی آشنا به ساختار توانیر و چالش‌های صنعت برق یاد کرد و اظهار داشت: امیدواریم با وجود چالش‌های موجود، شرکت توانیر و صنعت برق روندی موفق در خدمت رسانی به مردم داشته باشند.

در این مراسم که با حضور اعضای تعدادی از معاونان و مدیران شرکت برگزار شده بود، آرش کردی نیز با اشاره به حضور در توانیر، این موضوع را فرصت دیگری برای خدمت به مردم عنوان کرد و افزود: برق، صنعتی استاندارد است و نمی‌توان انتظار نوسان در آن داشت.

مدیرعامل شرکت توانیر شمایل کار در صنعت برق را خاص و منظم توصیف کرد و گفت: با توجه به شرایط این صنعت، انتظاری جز این هم نمی‌توان از برق داشت.

کردی همچنین به سختی‌ها و چالش‌های صنعت برق در چندسال اخیر نیز اشاره نمود و بیان کرد: با وجود همه چالش ها، انجام کار‌های ساختاری متوقف نشده است و شاید از آثار مثبت این چالش ها، جلب توجه بیشتر همه مسئولان کشور به این صنعت و همگرایی بیشتر برای رفع مشکلات صنعت برق است.

وی اظهار امیدواری کرد که صنعت برق در سال‌های آتی، عملکرد درخشانی خواهد داشت.

همچنین در این مراسم محمدحسن متولی زاده نیز از خدمت در صنعت برق ابراز خرسندی کرد و خاطرنشان ساخت: از اینکه در صنعت برق خدمت کردم بسیار خوشحالم چرا که این صنعت باعث ایجاد روشنایی در خانه‌های مردم می‌شود.

متولی زاده با بیان اینکه سال‌های سختی را پشت سرگذاشتیم، افزود: کار‌های خوبی در چندسال گذشته انجام شد که خارج کردن برق از دایره شمول هدفمندی یکی از این دستاورد‌ها بود.

آرش کردی فارغ التحصیل برق دانشگاه صنعت آب و برق (شهیدعباسپور) سابق (پردیس فنی مهندسی شهیدبهشتی جدید) بوده و مدیرعاملی شرکت برق منطقه‌ای باختر، مدیرعاملی شرکت مادرتخصصی توانیر و مدیرعاملی برق منطقه‌ای تهران را در کارنامه خود دارد.

وی مدتی نیز بعنوان معاون شرکت مدیریت شبکه برق ایران فعالیت داشته است.