قیمت طلا و سکه :
سکه امامی 279540000 ریال - سکه بهار آزادی 249880000 ریال - نیم سکه 148700000 ریال - ربع سکه 98400000 ریال - سکه گرمی 59300000 ریال - طلای 18 عیار 22902700 ریال (آخرین بروزرسانی در ساعت 11:30)
(29 مرداد)
قیمت بیت‌کوین :
$26085 (آخرین بروزرسانی در ساعت 11:30)
(29 مرداد)
منو

تولیدی و بازرگانی آتیه گستر سناباد

واگذاری گواهی ظرفیت واحد اول بخار نیروگاه ارومیه به برق حرارتی

واگذاری ظرفیت واحد بخار نیروگاه ارومیه به برق حرارتی

« واگذاری گواهی ظرفیت واحد یک بخار نیروگاه ارومیه به برق حرارتی »

معاون فنی و مهندسی طرح بیع‌متقابل شرکت تولید نیروی برق حرارتی از واگذاری گواهی ظرفیت واحد یک بخار نیروگاه سیکل‌ترکیبی ارومیه توسط سرمایه‌گذار به این شرکت مادرتخصصی خبر داد.

براساس قراردادهای بیع‌متقابل احداث بخش بخار نیروگاه‌های سیکل ترکیبی، کلیه منافع ناشی از گواهی ظرفیت واحدهای بخار یاد شده به شرکت برق حرارتی تعلق دارد که با پیگیری‌های صورت گرفته توسط طرح بیع‌متقابل و همراهی سرمایه‌گذار پروژه (شرکت تدبیرسازان سرآمد) گواهی ظرفیت واحد یک بخار نیروگاه به شرکت برق حرارتی واگذار شد.

وی با اشاره به اینکه مراحل پذیرش و عرضه این گواهی ظرفیت در حال انجام است، ادامه داد: براساس پیش‌بینی صورت گرفته تا اوایل آبان‌ماه عرضه این گواهی صورت خواهد پذیرفت.

معاون فنی و مهندسی طرح بیع‌متقابل شرکت برق حرارتی اظهار امیدواری کرد که با وجود پیچیدگی‌ها و موانع موجود، گواهی ظرفیت سایر واحدهای بخار قراردادهای بیع متقابل نیز با پیگیری همکاران این طرح و سایر سرمایه‌گذاران به شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی واگذار شود.

نیروگاه سیکل‌ترکیبی ارومیه به مالکیت شرکت تدبیرسازان سرآمد با ۶ واحد گازی به ظرفیت یک‌هزار و ۴۴۰ مگاوات در کیلومتر ۳۵ جاده مهاباد ارومیه در حال بهره‌برداری بوده و بخش بخار آن نیز با برخورداری از سه واحد در حال احداث است.

 

برای اطلاع از بروزترین خبرهای حوزه برق به اینجا مراجعه فرمایید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *